Savon ammatti- ja aikuisopisto Kuopio

Kolmisopentie 7
70780 KUOPIO
044 7853140
Kotisivu
Sposti

Henkilöstö

Väisänen
  • Väisänen Kimmo

  •  
  • kimmo.vaisanen@sakky.fi
  • 0447853483
Laaksonen
  • Laaksonen Jari

  •  
  • jari.laaksonen@sakky.fi
  • 0447853304
Kumpulainen
  • Kumpulainen Mauno

  •  
  • mauno.kumpulainen@sakky.fi
  • 0447853128
Karhunen
  • Karhunen Kari

  •  
  • kari.karhunen@sakky.fi
  • 0447853141
Tolonen
  • Tolonen Reijo

  •  
  • reijo.tolonen@sakky.fi
  • 0447853363
Väänänen
  • Väänänen Markku

  •  
  • markku.vaananen@sakky.fi
  • 0447853127
Laukkanen
  • Laukkanen Veli-Matti

  •  
  • veli-matti.laukkanen@sakky.fi
  • 0447853303
Kärkkäinen
  • Kärkkäinen Arto

  •  
  • arto.karkkainen@sakky.fi
  • 0447853484
Makkonen
  • Makkonen Petteri

  •  
  • petteri.makkonen@sakky.fi
  • 0447853376
Martikainen
  • Martikainen Jukka

  •  
  • jukka.martikainen@sakky.fi
  • 0447853306
Hätinen
  • Hätinen Markku

  • Ammatinohjaaja
  • markku.hatinen@sakky.fi
  • 0447853285
Räsänen
  • Räsänen Risto

  •  
  • risto.a.rasanen@sakky.fi
  • 0447853310
Hakkola
  • Hakkola Harri

  •  
  • harri.hakkola@sakky.fi
  • 0447853121
Rissanen
  • Rissanen Paula

  • ft,TtM, NTM Ammatillisten aineiden lehtori Savon ammatti- ja aikuisopisto Sosiaali-, terveys- ja liikunta-ala
  • paula.rissanen@sakky.fi
  • 044-785 8832
Vainionperä
  • Vainionperä Jussi

  • Ea koulutus
  •  
  •  
Vainikainen
  • Vainikainen Pasi

  •  
  • pasi.vainikainen@sakky.fi
  • 0447853140
Honkanen
  • Honkanen Petri

  •  
  • petri.honkanen@sakky.fi
  • 0447853340
Remes
  • Remes Ville

  •  
  • ville.remes@sakky.fi
  •  
Kalliosaari
  • Kalliosaari Sami

  •  
  • Sami.Kalliosaari@sakky.fi
  • 0447853364
Karhapää
  • Karhapää Eeva

  • Ea koulutus
  • eeva.karhapaa@sakky.fi
  • +358447858900
Tuovinen
  • Tuovinen Birgitta

  •  
  • birgitta.tuovinen@sakky.fi
  • +358447858719
Kesseli
  • Kesseli Timo

  •  
  • timo.kesseli@sakky.fi
  • +358447853375
Eskelinen
  • Eskelinen Tero

  •  
  • tero.eskelinen@sakky.fi
  • 0447853284
Ekman
  • Ekman Ari

  •  
  • ari.ekman@sakky.fi
  • 0447853123