Kurikan PR-Koulutus ja Markkinointi Ky

Click the row to enroll to course.

Professional competence, further training

Course name Course time Course location Vacancy Info
Ammattikuljettajan ensiapu, perusosa Sat 09.03.2019 klo 08:00 - 15:00 Hotel Kurikka Kurikka Yes
TP/YT kurssi (ADR-täydennysperuskurssi ja yhdistetyn täydennyskurssi) 2016 Thu 14.03.2019 klo 08:00 - Fri 15.03.2019 Hotel Kurikka Kurikka Yes
Kuljettana yhteisellä työpaikalla (työturva) Sat 16.03.2019 klo 08:00 - 16:00 Hotel Kurikka Kurikka Yes
TP/YT kurssi (ADR-täydennysperuskurssi ja yhdistetyn täydennyskurssi) 2016 Mon 18.03.2019 klo 08:00 - Tue 19.03.2019 Räjähdekeskus Ähtärin Toimipiste Ähtäri Yes
Ennakoiva ammattilainen Fri 22.03.2019 klo 08:00 - 15:00 Lauhansarvi Isojoki Yes
Ennakoiva-ajo liukasradalla Sat 23.03.2019 klo 08:00 - 15:00 PRT Testirata Oy /Botniaring Jurva Yes
Tiellä työskentelyn turvallisuuskoulutus kuorma-auton kuljettajille (Tieturva) Sat 30.03.2019 klo 08:00 - 15:00 Hotel Kurikka Kurikka Yes
Tiellä työskentelyn turvallisuuskoulutus kuorma-auton kuljettajille (Tieturva) Fri 05.04.2019 klo 08:00 - 15:00 Lauhansarvi Isojoki Yes
TP/YT kurssi (ADR-täydennysperuskurssi ja yhdistetyn täydennyskurssi) 2016 Thu 25.04.2019 klo 08:00 - Fri 26.04.2019 Hotel Kurikka Kurikka Yes
Kuljettana yhteisellä työpaikalla (työturva) Sat 04.05.2019 klo 08:00 - 16:00 Hotel Kurikka Kurikka Yes