Professional competence, further training

Course name Course time Course location Vacancy Info
ADR Säiliökuljetusten erikoiskurssi (ES) 2016 Mon 23.09.2019 klo 08:30 - Tue 24.09.2019 Mommolan Motelli Huittinen Yes
Tieturva 1 Sat 28.09.2019 klo 08:30 - 15:30 Mommolan Motelli Huittinen Yes
ADR-täydennysperuskurssi TP Sat 05.10.2019 klo 08:30 - 15:30 Mommolan Motelli Huittinen Yes
ADR TP/YT -kurssi Sat 05.10.2019 klo 08:30 - Sun 06.10.2019 Mommolan Motelli Huittinen Yes
Ensiavun perusteet ammattikuljettajalle Sat 19.10.2019 klo 08:30 - 15:30 Yrittäjälantti Huittinen Yes
Turvallisuusneuvonantajakoulutus Thu 24.10.2019 klo 08:30 - Fri 25.10.2019 Mommolan Motelli Huittinen Yes
Tieturva 1 Sat 26.10.2019 klo 08:30 - 15:30 Mommolan Motelli Huittinen Yes
Tapaturmat ja niiden ensiapu kuljettajan arjessa Sat 09.11.2019 klo 08:30 - 15:30 Yrittäjälantti Huittinen Yes