Professional competence, further training

Course name Course time Course location Vacancy Info
ADR Säiliökuljetusten erikoiskurssi (ES) 2016 Thu 12.12.2019 klo 08:30 - Fri 13.12.2019 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Tieturva 1 Sat 14.12.2019 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR-täydennysperuskurssi TP Sat 14.12.2019 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR TP/YT -kurssi Sat 14.12.2019 klo 08:30 - Sun 15.12.2019 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR-täydennysperuskurssi TP Fri 27.12.2019 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR TP/YT -kurssi Fri 27.12.2019 klo 08:30 - Sat 28.12.2019 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Ensiavun perusteet ammattikuljettajalle Sat 28.12.2019 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Ennakoiva ajaminen Mon 30.12.2019 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR Säiliökuljetusten erikoiskurssi (ES) 2016 Thu 09.01.2020 klo 08:30 - Fri 10.01.2020 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Työturvallisuuskorttikoulutus Sat 11.01.2020 klo 08:30 - 16:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Ammattikuljettajan hätäensiaputaidot Sat 11.01.2020 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR-täydennysperuskurssi TP Mon 13.01.2020 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR TP/YT -kurssi Mon 13.01.2020 klo 08:30 - Tue 14.01.2020 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Tapaturmat ja niiden ensiapu kuljettajan arjessa Mon 13.01.2020 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Ennakoiva ajaminen Fri 17.01.2020 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR-täydennysperuskurssi TP Sat 18.01.2020 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR TP/YT -kurssi Sat 18.01.2020 klo 08:30 - Sun 19.01.2020 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Työturvallisuuskorttikoulutus Sat 01.02.2020 klo 08:30 - 16:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR-täydennysperuskurssi TP Sat 08.02.2020 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR TP/YT -kurssi Sat 08.02.2020 klo 08:30 - Sun 09.02.2020 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Ammattikuljettajan hätäensiaputaidot Sat 08.02.2020 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Ennakoiva ajaminen Mon 10.02.2020 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Turvallisuusneuvonantajakoulutus Thu 13.02.2020 klo 08:30 - Fri 14.02.2020 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Ennakoiva ajaminen Sat 15.02.2020 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
Tapaturmat ja niiden ensiapu kuljettajan arjessa Mon 17.02.2020 klo 08:30 - 15:30 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes
ADR-peruskurssi P/YP Mon 02.03.2020 klo 08:30 - Thu 05.03.2020 Oy Porin Hanke Ab Pori Yes
ADR Säiliökuljetusten erikoiskurssi (ES) 2016 Mon 09.03.2020 klo 08:30 - Tue 10.03.2020 ADR-Koulutus Timo Kallionpää Oy Huittinen Yes